Assupartners,
je solide en betrouwbare verzekeringspartner

Wij gaan samen met jou voor een toekomst zonder zorgen!

Dagelijks van 09.00u tot 17.00u

Particulieren

Particulier

Wat als er iets met je dierbaren of belangrijke spullen gebeurt? Je kan er van uitgaan dat het je niet overkomt. Maar kan je het 100% uitsluiten?
Helaas niet.

Wil je een brandverzekering of gezinspolis afsluiten? Je auto of fiets verzekeren? We bekijken het samen met jou.

Zelfstandigen

Een zaak starten is op zich al spannend maar is niet steeds zonder risico’s.

Wat moet je allemaal verzekeren?
En heb je als zaakvoeder al aan jezelf en je gezin gedacht? Gewaarborgd
inkomen, overlijdensdekking…

Wij brengen de risico’s in kaart.

KMO's

Voor KMO’s stappen we figuurlijk mee
in de zaak en evalueren we zorgvuldig je risico’s.

Vervolgens stellen we je een verzekeringspakket voor op maat van je bedrijf en bepalen we samen welke risico’s je onderneming zelf kan dragen en welke je best indekt.

Ontdek ons aanbod

reizen en vrije tijd
Reizen en vrije tijd
2de pijler ondernemers
Pensioenvoorziening
organisaties en verenigingen
Organisaties en verenigingen
motorrijtuigen en bedrijfsmateriaal
Motorrijtuigen en bedrijfsmaterieel
gebouwen en inhoud
Gebouwen en inhoud
financiele bescherming
Financiële bescherming
familie
Familie
bedrijfsvoering
Bedrijfsvoering

Vraag vandaag nog een risicoanalyse aan

Verzekeren is een vak apart, specialistenwerk. Zowel in adviesverlening als in schadebegeleiding.

Wij, als jouw verzekeringsagent, nemen dit vak zeer serieus.

Waar draait het om bij verzekeringen ? Toekomst, want iedereen wil vooruit in het leven. Maar liefst niet zonder rugdekking. Niet alleen je huidige risico’s tellen, maar ook de zekerheden voor de toekomst. In de vorm van een goede pensioenvoorziening of een levens- of groepsverzekering bijvoorbeeld.

Wij bekijken wat je nodig hebt voor een toekomst zonder zorgen.

Meet the team

Samen met onze 7 collega’s staan we er garant voor dat je het beste advies krijgt.

Danny Pacchiotti

Danny Pacchiotti

Agent
danny@assupartners.be
Heike Mahieu

Heike Mahieu

Agent
heike@assupartners.be
Franky Van de Vreken

Franky Van De Vreken

Agent - Schadebeheer
franky@assupartners.be
Charlotte Van Wynsberghe

Charlotte van Wynsberghe

Commercieel medewerker
charlotte@assupartners.be
Tiny Van Campenhout

Tiny Van Campenhout

Commercieel medewerker
tiny@assupartners.be
Margot De Smet

Margot De Smet

Commercieel medewerker
margot@assupartners.be
Ward Van De Velde

Ward Van De Velde

Commercieel medewerker – schadebeheer
ward@assupartners.be
Caro Erkelens

Caro Erkelens

Commercieel medewerker
caro@assupartners.be

Nieuws

De verzekeringswereld staat niet stil.
Wij houden je graag op de hoogte van alle nieuwigheden.

Praktische tips als je gaat reizen

reizen met de auto

Bescherm je tegen cyberrisico’s!

cyberrisico

Materieel in je bestelwagen onverzekerbaar?

autoinbraak

Ga goed verzekerd op reis!

Ski-reisverzekering